Trapez Desenli Sac | Trapez Çatı Kaplama Sacı

Endüstriyel tesislerin çatılarında, Fabrika Depo Çatılarında, Prefabrik çatılarda

Trapez desenli saclar malzeme olarak boyalı veya boyasız galvaniz sacdan çekilir. Hafiftir ve uzun ömürlüdür. Çinko kaplı galvaniz sacdan imal edildiği için krozyona uğramaz paslanmaz. Boyalı olanları çok daha uzun ömürlüdür. Çelik binaların çatılarında ekonomik ve uygulaması kolay olduğu için kullanılabilir. Su yalıtımına gerek yoktur. Son derece güvenlidir. Montajı için Trapez başlı anahtar vidası kullanılır. En çok tercih edildiği yerler, Fabrika binaları çatılarında, Depo Çatılarında, Prefabrik çatılarda kullanılır.

Boyalı rulo galvaniz sacdan, kendi üretim hattımız sayesinde istenilen ölçü ve miktarda üretim yapabilmekteyiz. Kiremit desenli saclar standart olarak 3100 mm, 2300 mm, 1900 mm, 1500 mm ebatlarında imal edilir.

Ekonomik ve Hafif Metal Trapez Sac

Piyasada Galvaniz Trapez Sac olarakda bilinir.

Trapez desenli sac montajında aşık aralıkları 50 cm’de bir atılır. Metal profil veya ahşap aşık altına ses ve ısı yalıtımı için taş yünü konulabilir. Boyalı veya boyasız imal edilebilir.

Montajı Kolay Trapez Desenli Sac

Çift kafalı üretim hattımız ile Kiremit desenli ve Trapez desenli çekim yapıyoruz

Değişik ebat ve kalitede depo stoklarımızda desenli saclar mevcuttur. Fiyat ve bilgi için bizi doğrudan arayabilirsiniz. +90 532 774 63 19. Adresinize veya şantiyenize malzeme teslim talebinde bulunabilirsiniz.