Delik Desenli Sac | Delikli Sac Hesaplamak için

Yuvarlak delilki sac | Dekoratif delikli tavan sacı | Delikli panel tavan sacı

Delikli sac 1500mm ene kadar ve 5mm kalınlığa kadar imalatı yapılabilen üründür. Makine sanayinden, yapı dekorasyon sektörüne kadar bir çok yerde kullanılır. Delikli sac, diğer adıyla ferforje sac olarakda adlandırılır. Sac metal çelikten üretilmiş olup kolayca şekil alır. Dekoratif amaçlı tavan malzemesi olarak kullanıldığında asma tavan panel sacı olarak bilinir. Sacda delik bulunduğu için hava siskülasyonu yapar küf rutubet yapmaz. Tavan döşemesinde tercih edilen bir malzemedir. Metal malzeme olduğu için dayanıklı ve kullanışlıdır. İstenilen renge boyanabilir. Işığı kırar ve yansıtır.

Delik Desenli Sac Hesaplamak için

Cephe ferforje delikli Panel Sacı | Cephe Delikli Sac | Cephe Mesh Panel Sac

Delikli Sac fiyat avantajına sahip üründür. Gözenekli bir yapıda olduğu için metal paneller arasında en hafif yapı malzemesidir. Kolayca de-monte edilebilen bir ürün olduğu için temizlemek istenildiğinde sökülebilir. Binalarda dış yüzeylerde cephe paneli olarak kullanılabilir güvenlik sağlar. Delikler küçük olduğu için el geçmez tırmanmak zordur. Kaynak olarak imal edilmez Genişletilmiş sacın desenleri kalıpta verilir Kopma ya da kırılma olmaz. Esnek bir malzeme olduğu için darbede anında ezilebilir ama kırılmaz uzar. Delikli sacların kullanım alanları, korkuluk malzemesi, cephe kaplama malzemesi, tavan malzemesi, koruma kafesi gibi alanlarda tercih edilir.

Delik Desenli Sac Hesaplamak için

Cephe ferforje delikli Panel Sacı | Cephe Delikli Sac | Cephe Mesh Panel Sac

Değişik ebat ve kalitede depo stoklarımızda genişletilmiş desenli saclar mevcuttur. Fiyat ve bilgi için bizi doğrudan arayabilirsiniz. +90 532 774 63 19. Adresinize veya şantiyenize malzeme teslim talebinde bulunabilirsiniz.